Oraiz Logo - Kreatywna Agencja Reklamowa Szczecin

Aktualne promocje:

Tak tanio jeszcze nie było! Promocją objęty jest druk wizytówek zarówno standardowych jak i z uszlachetnieniem. Najwyższa jakość i najlepsza cena!

Promocja obowiązuje do 31 grudnia 2017!
Więcej informacji:
hello@oraizgroup.com
(+48) 531 44 37 47
 

O nas

Oraiz Kreatywna Agencja Reklamowa

Jesteśmy kreatywną agencją reklamową 360º, której zadaniem jest tworzenie atrakcyjnego wizerunku marki. Dzięki nowoczesnemu podejściu do biznesu potrafimy połączyć różnorodne kompetencje podczas realizacji zarówno małych jak i dużych projektów. Każde zlecenie jest traktowane przez nas w sposób indywidualny i nieszablonowy. Dzięki temu uzyskiwane efekty przynoszą naszym klientom nie tylko satysfakcję, ale również wymierne korzyści wizerunkowe i finansowe.

 

Na każdym etapie realizacji projektu ściśle i aktywnie współpracujemy z klientem. Przed przystąpieniem do każdego projektu, w oparciu o rozpoznanie potrzeb klienta (brief), oceniamy zestaw kompetencji potrzebny do zrealizowania celów i na tej podstawie budujemy zespół projektowy składający się ze specjalistów o zróżnicowanej wiedzy i umiejętnościach.

 

Świadczymy usługi na terenie całego kraju i za granicą. Odległość nie stanowi żadnego problemu. Wszystko możemy załatwić szybko i sprawnie przy pomocy sieci Internet.

„With the new day comes new strength and new thoughts.”

Eleanor Roosevelt

Nasze umiejętności

W naszej agencji pracuje wielu zdolnych i doświadczonych pracowników. Mamy bardzo dobrych grafików, programistów, pozycjonerów, specjalistów od social media i marketingu. Dzięki temu otrzymasz od nas kompleksową obsługę na najwyższym poziomie.

 

Podstawą każdego sukcesu jest odpowiedni marketing, a my znamy się na marketingu jak mało kto. Potrafimy wykorzystać kreatywność, innowacyjność i indywidualne podejście zamieniając je w rzeczywiste zyski.

Social Media 0
Zaplecze zespołowe 0
PR & Marketing 0

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś

Interesuje Ciebie nasza oferta? Chcesz poznać jej szczegóły? Skontaktuj się z nami!

Zaufali nam: